O kapele

 Repertoár

"Naše moto je dělat převzaté písně tak, aby se jejich autor  nemusel stydět."

Na zábavách zazní léty prověřené písně od: AC/DC,Argemy, Kabátů, Turba, Blink 182, Premiér, Arakain, Twisted sister, Harlej, Roxette,  Queen, Bon Jovi a mnoho dalších vč. moderních písniček českých interpretů (Rybičky 48, Mirai, Wohnout...).

Na plesech si zatancujete v rytmu polky, valčíku, tanga a zazpíváte s námi písně jako: Co jste hasiči, Od Tábora jedou vozy,  Mariana, Na pankráci a mnoho dalších.

Naše produkce je zaměřena na druh pořádané akce a repertoár se tomu přizpůsobuje.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Historie

2020

Do roku 2020 nastupujeme v nové sestavě. Na pozici zpěváka místo Míry nastupuje do kapely skvělý muzikant Lukáš Vídenský. Z kapely odchází i Jarda a Nukleár bude dál pokračovat v pěti lidech. Pracujeme na novém modernějším repertoáru a posouváme se zase o krok kupředu.

2019

V polovině roku Janča v tichosti a bez rozloučení odchází po 8 letech z kapely. Náhradu jsme našli bleskurychle u naší dlouholeté kamarádky Štěpánky. Takže se kola rock and rollu nezastaví a pokračujeme na plné obrátky dál.

2016

Začátek roku 2016 se nese v duchu personální změny. Honza definitivně stanovil termín svého plánovaného přechodu do jiné kapely a tak odehrává poslední únorové plesy a od března ho na postu bubeníka střídá Ruda. Zároveň s tím jsme připravili nové písně od kapel světových jmen.

2014

Do nového roku 2014 vcházíme se spoustou novinek v repertoáru. Spuštěna byla nová doména webu kapely www.nuklear.cz . Vznikla spolupráce s AudioAgency z Třebíče, kteří nám zajištují zvuk na velkých zábavách a plesech. A poslední novinka spočívá, že máme fotografku, takže fotky ze zábáv a plesů skupiny mají konečně štávu.

2012

Monty se po domluvě věnuje naplno své druhé kapele a tak ho na postu bubeníka nahrazuje Honza Strejček, Hajdův kamarád z předchozí zábavové kapely. V této sestavě se jedná o nejkvalitnější složení kapely a hudba dostává větší říz. Hrajeme na zábavách, plesech, maturitních plesech, svatbách atd. hraní se stalo pestrobarevné.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 2011
Počátek kapely se datuje k podzimu 2011. Z různých koutů a z různých kapel si k sobě našli cestu Jarda na klávesy, Jarek který se ujal zvuku a technické části, Míra a Janča za mikrofonem, Hajda kytara, Pavel basa a Monty bicí.K této sestavě došlou sloučením členů z kapel Nukleár, Bratr Max a Stoneface. Nově vzniklá kapela neměla jednotný název a rozhodli jsme se pojmenovat po Mírově bývalé kapele Nuclear s počeštěním na NUKLEAR. Takže vplouváme v novém kabátě, novým jménem a  v nové sestavě do vod plesů a zábav roku 2012.